Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Яким буває повне протезування зубів?

Яким буває повне протезування зубів?

03.12.2017

Кожна людина погодиться, що ідеальна посмішка важлива в життя. Адже без неї ніяк. На жаль, з різних причин протягом усього життя ця краса псуватися. Найчастіше це пов’язано з видаленням зубів. Взагалі стоматологи таку операцію призначають тільки в крайніх випадках, але іноді без цього ніяк не обійтися. Часто бувають такі ситуації, коли пацієнт повністю позбавляється зубів.

Для багатьох це як страшний сон. Адже більшість думає, що вже відновить посмішку нереально, але вони помиляються. Сучасна стоматологія здійснює протезування зубів в Києві навіть при повній відсутності власних зубів. Головне вчасно звернутися до лікаря. Чим запущеними процес, тим довший буде лікування.

Які існують види протезування?

Незнімне протезування зубів. Верхня щелепа

Доктора пропонують два основні варіанти, кожен з яких має свої особливості:

  • знімна конструкція;
  • імплантація.
  • Багато хто, почувши про знімною моделі, відразу уявляють ті бабусині щелепи в стаканчику. Але це не так. Звичайно, сучасні моделі не зовсім зручні в користуванні через постійне знімання, але до них швидко звикають. Особливо, якщо замовити нейлонові моделі. Що стосується пластмасових, то вони дещо незручні. Та й ціна вставити зуб досить доступна в порівнянні з усіма іншими.
  • Періодично доведеться відвідувати лікаря для відновлення конструкції, виправлення різних дефектів. Для деяких це вважається незручним і до того ж досить витратним.

  • Якщо ситуація дозволяє, то використовують спеціальні імпланти. Вони дозволяють закріпити конструкцію. З нею немає ніяких проблем в звикання. У пацієнта немає больових відчуттів з жуванням їжі або дефектів з дикцією. До того ж не треба переживати, що під час сміху або прийому їжі порушитися положення протеза.
  • Природно, кожен хоче вибрати для себе більш зручний варіант протезування зубів в Києві, але не все залежить від побажань людини. Перед цим проводиться ретельна діагностика і за її результатами вибирається найкращий спосіб. Лікар пропонує, і разом з пацієнтом приймають рішення.

    Виникла термінова необхідність у відновленні посмішки?

Написати коментар