Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Яких ускладнень можна очікувати після протезування на імплантатах?

Яких ускладнень можна очікувати після протезування на імплантатах?

05.02.2018

Недотримання правил гігієни, ігнорування візитів до лікаря, різні захворювання – все це позначається на загальному стані зубів. У підсумку все це призводить до їхнього випадання або видалення. І на їх місці вже не виростуть постійні. Так і доведеться ходити з дірками в усмішці.

Але стоматологія вже давно знайшла вихід із ситуації, використовуючи протезування. Причому клініки намагаються використовувати сучасні методики. Вони більш безпечні та ефективні для пацієнта. Але все ж є невеликий відсоток, що коли протезування на імплантатах закінчитися, можуть виникнути ускладнення.

Для багатьох пацієнтів ця фраза звучить жахливо. Вони вже хочуть відмовлятися від процедури. Але це трапляється лише у незначної кількості пацієнтів. Чому так виходить? У цьому може бути вина доктора (недостатня діагностика, порушення правил операції). А може бути справа в самому організмі людини.

Які ускладнення можуть бути у пацієнтів з імплантами?

 • Хворобливі відчуття. Це цілком нормальне явище після виходу анестезії. Якщо біль довго не проходить, то слід прийти на позаплановий огляд.
 • Набряклість. Нічого страшного в цьому немає. Це природна реакція організму. Набряк повинен зійти за 7-10 днів. Коли він зберігається, і тканини посиніли, записуйтеся до лікаря. Швидше за все розвивається запальний процес.
 • Невелике кровотеча, як і в попередньому випадку, теж може бути до 10 днів. Якщо більше, то це привід переживати.
 • Оніміння підборіддя, губ понад 6 годин – пошкодження лицьового нерва.
 • Розбіжність швів, викручування конструкції – порушення правил установки.
 • Гострий біль, запалення, виділення гною – все це говорить про відторгнення. Негайно до лікаря. Якщо все запустити, то може привести до летального результату.
 • Як уникнути неприємностей при імплантатах зубів?

  Чи не хочете поповнити сумну статистику? Тоді ретельно вибирайте доктора. Не довіряйте сумнівним рекламам. Уважно вивчайте відгуки, розпитайте своїх знайомих. Ну і не забувайте ретельно виконувати всі рекомендації лікаря. Адже за вас це ніхто не зробить. А ще важливо пройти діагностику, щоб виявити всі можливі запальні процеси і усунути їх ще до початку процедури.

  <

  Написати коментар