Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Якісні стоматологічні послуги

Якісні стоматологічні послуги

29.06.2017

Коли зуб почав псуватися з зворотної сторони, яка не видно. Хоча, і таких сюрпризів не повинно бути у тих, хто регулярно відвідує стоматолога в профілактичних цілях, навіть якщо жодних проблем із зубами у нього немає.

Але таких людей одиниці, а інші, навіть при явних ознаках карієсу та інших проблемах, тягнуть до останнього.

Що робити, якщо біль в зубі виникла раптово, заставши зненацька?

Ні в якому разі не можна панікувати. Якщо з’явилася біль, слід звернутися до лікаря. Практично в будь-якому іншому районі і місті є приватні стоматологічні клініки пропонують цілодобову допомогу. Тому з зубним болем до них можна звернутися хоч в 3 години ночі, вони допоможуть.

Але, буває і так, що у людини з тих чи інших причин немає можливості відразу звернутися до лікаря. У нього може не бути грошей, або у його місті таких цілодобових стоматологічних послуг немає, або він знаходиться за містом на дачі, на природі, у поході і т. д.

 

Що робити, як бути в таких ситуаціях?

Панікувати не можна. Зубний біль небажано терпіти. Можна використовувати доступні народні засоби, щоб трохи заспокоїти зуб. Наприклад, можна прикласти до хворого зуба розтерту свіжу сиру буряк. Можна також розтерти ріпчасту цибулю, загорнути у декілька шарів марлі і прикласти до зовнішньої сторони щоки з тієї сторони, де знаходиться хворий зуб. Можна прополоскати порожнину рота теплою водою, розчинивши в ній харчову соду і сіль. Але, народні засоби лише трохи полегшують стан і рідко можуть повністю позбавити від гострого болю. Щоб усунути повністю або частково симптоми, можна випити таблетку знеболюючого засобу. Це може бути Кеторол, Найз і не тільки.

Якісні стоматологічні послугиНе можна ні в якому разі гріти хворий зуб, прикладати до нього щось тепле, перев’язувати його. Це не допоможе і навіть може викликати посилення болю. Часто буває і так, що зуб трохи поболить, наприклад, пару днів і заспокоїться. І самі люди заспокоюються після цього, вважаючи, що пронесло і не звертаються до лікаря. А адже це неправильно! Зуб буде продовжувати псуватися далі, потім все одно як-небудь заболить, але вже сильніше. Краще відразу вирішити всі проблеми, щоб не мучитися і зберегти зуби в ідеальному стані. А ще краще, ще до появи раптових болів сходити в профілактичних цілях до лікаря.

Написати коментар