Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Як відновити зубну емаль?

Як відновити зубну емаль?

22.08.2017

Зубною емаллю називається верхній твердий шар, який вкриває зуби. Він робить зуби досить жорсткими і приймає на себе основне навантаження в процесі пережовування їжі. Зовсім не дивно, що більшість хвороб зубів починається якраз з пошкодження емалі. Багато хто задається питанням: чи здатна зубна емаль до відновлення? А якщо здатна, то як зміцнити її максимально ефективно?

Відновити зубну емаль можна тільки на тій стадії, коли процес руйнування ще не можна назвати запущеним і його наслідки не набули незворотного характеру. У цій ситуації ви повинні направити всі зусилля на те, щоб усунути причину руйнування і наситити зуби кальцієм.

  • Включіть в свій раціон харчування велику кількість продуктів, що містять кальцій. Особливо варто звернути увагу на сир і натуральні продукти з молока. Якщо вживати ці продукти регулярно, ділянки емалі, що втратили міцність через вимивання кальцію, отримають необхідну кількість дефіцитного елемента. Мікротріщини і порожнини заповняться, а зуб більше не буде видавати реакцію на холод і тепло.
  • Віддавайте перевагу фторовмісним зубних паст. При цьому чистити зуби потрібно не менше п’яти хвилин два рази на добу. Фтор сприяє зміцненню пористих ділянок емалі та повертає їм міцність. При цьому важливо не тільки чистити зуби фторвмісними пастами, але і проводити масаж ясен. Краще вибирати м’яку щітку, оскільки жорсткі щетинки самі можуть механічно пошкодити емаль.
  • Пройдіть консультацію у стоматолога, який спеціалізується на прикусі. Саме неправильний прикус часто служить причиною того, що навантаження на зуби розподіляється нерівномірно, із-за чого емаль просто не витримує і на ній утворюються тріщини.

Всі ці способи можна назвати надзвичайно ефективними, оскільки вони спрямовані в першу чергу на підтримання стану зубів в даний момент і не дають їм руйнуватися далі. Якщо ж ви націлені на негайний результат, спробуйте відновити зубну емаль за допомогою стоматологічного фтористого лаку. Завдяки сучасним технологіям та застосуванню композитних матеріалів лак, нанесений на поверхню зуба, абсолютно не пошкоджує її. Таким чином, уражені місця захищені, а у вас з’являється додатковий час на те, щоб спробувати відновити здоров’я емалі натуральними способами.

Написати коментар