Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Як відбілити зуби в домашніх умовах? Перевага професійного відбілювання

Як відбілити зуби в домашніх умовах? Перевага професійного відбілювання

Для кожної сучасної людини білосніжна посмішка – це мрія. Так як не кожен похвалиться природною білизною зубів. Деякі з цього приводу комплексують і намагаються менше посміхатися.

Стоматологи, почувши про таке, кажуть, що сьогодні можна безпечно відбілити зуби в Києві без радикальних древніх методів. Ідеальна посмішка доступна кожному завдяки сучасним технологіям. Тим більше що зараз пропонується стільки безпечних способів.

Але, незважаючи на це, багато хто шукає в інтернеті поради, як відбілити зуби в домашніх умовах різними способами?

Як це не дивно звучить, але доктора знають про такий варіант і навіть призначають його своїм пацієнтам. Правда мова зараз не йде про використання соди, активованого вугілля та інших народних методах, а про медичній процедурі.

Як повернути білизну зубів, не залишаючи будинок?

Для процедури пацієнти використовують спеціальні капи і певний засіб. Всередину капи заливається потрібну кількість розчину і рівномірно розподіляється всередині. Після її акуратно надягають на заздалегідь почищену поверхню зубів і носять певний час. Після зняття ретельно прополіскують рот.

Перед призначенням подібного лікування доктор ретельно оглядає порожнину рота. Коли є певні проблеми, то підбирають альтернативні варіанти.

Переваги процедури:

 • низька вартість;
 • можливість відбілити поверхню, як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони;
 • при необхідності можна перервати процедуру, а потім відновити курс лікування.
 • Про які тонкощах відбілювання зубів в домашніх умовах необхідно пам’ятати?

  < p> Деякі користувачі залишають не зовсім позитивні відгуки про цю процедуру. Мовляв, результату доводиться чекати довго або він зовсім непомітний. Лікарі не такі категоричні. Вони згодні з тим, що зміни видно не відразу, а поступово. Це єдиний недолік. А ось що стосується лише часткового ефекту, то доктора це пояснюють так: помітивши будь освітлення емалі, пацієнти починають порушувати графік. Як підсумок – поверхня отбеливается не на 100%, а наполовину.

  Якщо хочете добитися ідеального результату, чітко виконуйте рекомендації лікарів. Коли прагнете отримати більш швидкий ефект, то запишіться на відбілювання в кріслі стоматолога. Правда, це коштує трохи дорожче.

  Запам’ятайте, що відбілювання має проводитися під чітким керівництвом лікаря. І не важливо, робите це ви в клініці або будинку. І ще одне – ніяких народних засобів, від них шкоди більше, ніж користі.

  цікавитеся, де відбілюють зуби в Києві?

Написати коментар