Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Ці помилки гарантують вам проблеми з зубами

Ці помилки гарантують вам проблеми з зубами

15.09.2017

Стоматологи вказали на найбільш поширені помилки, що здійснюються людьми в процесі догляду за зубами.

З самого дитинства нас вчать чистити зуби вранці і ввечері, полоскати рот після їжі, користуватися зубною ниткою і так далі. В магазинах нам пропонують відбілюючі і лікувальні зубні пасти, але з якоїсь причини зуби все одно псуються. Виявляється, переважна більшість дорослих і відповідно дітей здійснюють ряд грубих помилок, які в наслідок і призводять до проблем із зубами.

Стоматологи вказали на ті помилки, які можуть коштувати нам зубів в прямому сенсі слова:

1. Неправильне положення зубної щітки під час чищення зубів. Дуже часто люди ведуть щіткою горизонтально по зубах і не вчиняють ніяких дій. Насправді, зуби ефективно очищаються, щітку поставити під кутом 45 градусів і робити руху по вертикалі від ясен до краю зубів. Жувальна і внутрішня поверхня зубів обов’язково очищується таким же чином.

2. Чистити зуби після їжі. Стоматологи стверджують, що після прийому їжі рівень кислотності в ротовій порожнині підвищується і зубна емаль стає вразливою, якщо ще і почистити зуби в цей момент, то незабаром емаль почне руйнуватися і утворюється карієс.

3. Натискання на зубну щітку. Медики не рекомендують не тиснути на зубну щітку, бо в такому разі стирається зубна емаль і травмуються десни, а потім ми дивуємося, чому вони кровоточать.

4. Не міняти зубну щітку місяцями, а то й роками. Це найпоширеніша помилка. Практично ніхто не дотримується правила заміни щітки раз в три місяці, але якщо людина тільки почав користуватися новою щіткою і раптом захворів вірусним захворюванням, то після одужання її необхідно замінити на нову, так як в щетинках можуть продовжувати розмножуватися бактерії.

5. Чищення зубів тільки щіткою. Дантисти б’ють на сполох, бо більшість людей навіть не знають, що таке зубна нитка і іригатор. Зубною ниткою повинні користуватися всі без винятку, так як лише вона може очистити простір між зубами. А якщо стоять протези, брекети і є глибокі зубоясневі кишені, то без іригатора не обійтися. І це при тому, що спочатку зуби чистять щіткою, потім ниткою і іригатором, тільки так ваші зуби будуть ідеально очищені.

6. Відмова від вечірнього чищення зубів. Багато людей свідомо не чистять зуби перед сном і лягають спати з купою харчових залишків у роті, які сприяють розвитку бактерій і карієсу, а також неприємного запаху з рота.

7. Часте використання відбілюючих зубних паст. По-перше, абразивні частинки в складі такої пасти дряпають емаль. По-друге, відбілюючу пасту повинен підібрати стоматолог, який буде ґрунтуватися на те, в якому стані знаходяться ваші зуби і чи можна взагалі застосовувати вам таку пасту.

Усунувши ці помилки, ви забезпечите здоров’я своїм зубам і яснам на довгі роки. Прислухайтеся до порад професійних стоматологів і перевірити їх ефективність на собі, результат вас приємно здивує.

Написати коментар