Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Що потрібно знати про пломбувальних матеріалів CHARISMA?

Що потрібно знати про пломбувальних матеріалів CHARISMA?

07.02.2018

Якщо провести опитування серед стоматологів з приводу самого поширеного захворювання, то вони в один голос назвуть карієс. Недотримання правил гігієни, неправильний режим харчування, хронічні хвороби – це все позначається на стані порожнини рота.

Від цього і починає розвиватися карієс. На початкових стадіях він практично не турбує пацієнтів. Вони навіть не підозрюють про свої проблеми. Коли хвороба переходить в наступну стадію, виникають хворобливі відчуття, чутливість від подразників. Але навіть це не стає приводом для походу до лікаря. Вони біжать, коли біль терпіти неможливо.

Це найголовніша помилка. Адже тепер доведеться відвідати доктора неодноразово. А в деяких випадках він навіть призначить видалення ураженої зуба. Нікого подібна картина не радує. Ось чому важливо звернутися до стоматолога раніше, коли лікування карієсу CHARISMA пройде всього за одне відвідування.

Що це таке?

Ні для кого не буде секретом, що після видалення уражених ділянок зуба доктор ставить пломбу. Раніше подібні матеріали бажали кращого. Так як не вдавалося підібрати відтінок під колір емалі, і було помітно, що ви зверталися за допомогою до лікаря.

Тепер же ситуація змінилася. Сучасний пломбувальний матеріал CHARISMA німецького походження відновлює пошкоджений зуб і зовсім непомітний.

Його акуратно і поступово наносять на потрібну ділянку і підсвічують лампою, щоб той затвердів.

Є два основні варіанти матеріалу: < / p>

 • для фронтальних і жувальних зубів;
 • для фіксації рухомих.
 • Переваги

  Такий тип пломб вельми популярний серед стоматологів. Це пов’язано з такими моментами:

  • колірна гамма до 23 відтінків;
  • тривалий термін служби;
  • непомітність;
  • стійкість до стирання;
  • тверда поверхня.
  • А ще це безпека для пацієнта. Для виготовлення використовують фторсодержащий композит на основі мікростекла.

   Пам’ятайте про те, що регулярні походи до стоматолога – це профілактика різних захворювань. Так що раз на півроку ходіть до лікаря на перевірку. Це ж краще, ніж потім видаляти зуб і займатися його відновленням.

   цікавитеся лікуванням карієсу за допомогою пломбувального матеріалу CHARISMA в Києві?

   Записуйтеся на прийом в стоматологічну клініку. Контакти знайдете на сайті. Тут же прочитаєте і іншу корисну інформацію: кваліфікація лікарів, цінова політика. Не затягуйте з лікуванням.

Написати коментар