Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Рентгенодіагностика зубів у лікуванні сучасних пацієнтів

Рентгенодіагностика зубів у лікуванні сучасних пацієнтів

27.08.2017

Метою призначення рентгена є діагностика та контроль над процесом лікування пацієнта. Для отримання якісних знімків, особливо при комплексному лікуванні, використовують радіовізіограф і новітню систему інформатизації. Сучасні методи рентгенодіагностики синхронізовані з базою даних і комп’ютером Вашого лікуючого лікаря, що дозволяє побачити прогрес з минулого відвідування, особливо якщо це тривале лікування.

  • Панорамний знімок зубів зазвичай застосовують для отримання загальних даних про зубощелепній системі конкретного пацієнта. Знімок, отриманий таким методом, дозволяє визначити та запланувати метод лікування. В залежності від проблеми і стоматологічної спрямованості буває ортопедичний, хірургічний, терапевтичний.
  • Внутрішньоротовою рентген дає вже більш детальну інформацію про зміни опорного апарату зубів, кісткової тканини, надає можливість побачити розвиток карієсу. Дентальна рентгенографія використовується для попередження різних захворювань пародонту.

Сучасна рентгенодіагностика в стоматології

Чимало відомої і сучасною методикою отримання знімків можна вважати визиогрфию, основною перевагою якої є зниження навантаження на пацієнта. При отриманні знімків таким способом, вся інформація зберігається в базі даних клініки, а результати дозволяють лікарю оцінити можливості подальшого процесу лікування, в той час як пацієнту не обов’язково з’являтися для візуальної діагностики. Сучасні програми дозволяють стоматолога працювати у віртуальному середовищі з усіма необхідними складовими.

Крім того, всі кого цікавило питання – як часто можна робити рентген зубів, і хто, хвилювався про це – можете бути спокійні. Навіть при тривалій процедурі лікування, і з сучасними технологіями діагностики, досить піти один 3d-рентген і забути про це. 

Написати коментар