Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Регулярні візити до стоматолога з дитинства – гарна посмішка на довгі роки

Регулярні візити до стоматолога з дитинства – гарна посмішка на довгі роки

Всі чули про те, що 2 рази на рік потрібно проходити огляд у стоматолога. Але лише невеликий відсоток з цієї кількості знає, навіщо це потрібно робити. Багато хто думає, що так доктора намагаються залучити пацієнтів для своєї вигоди.

А навіщо туди йти, якщо ніякого дискомфорту в зубах і яснах немає. Не хочеться ж їхати через все місто. Так як не завжди клініка знаходиться в вашому ж районі і консультація стоматолога в Києві може затягнутися. Та й це зайва трата грошей. А якщо це стосується дитини, то ще потрібно витратити час на його вмовляння відвідати доктора і знову ж довга дорога.

Але це всього лише забобони і лінь. І регулярні візити до лікаря обійдуться набагато дешевше, ніж тривале і болісне лікування карієсу або пародонтиту.

Як вчинити в такій ситуації?

Запам’ятайте, навіть якщо у вас нічого не болить, повинні періодично відвідувати лікаря. Так як початкові стадії захворювань протікають непомітно і не доставляють ніякого дискомфорту. А ось в запущених ситуаціях ви бігом побіжите в поліклініку, тільки б позбутися муки. Природно, лікування затягнеться і буде потрібно не один візит, щоб зберегти зуб. А в деяких випадках призначать видалення, а потім доведеться відновлювати.

На прийомі лікар не тільки огляне порожнину рота, але і проведе ретельну чистку. Це дозволить видалити відкладення і повернути природний колір емалі. Якщо того вимагатиме ситуація, то проведуть спеціальні процедури для її зміцнення.

Що робити з дітьми?

І якщо з дорослими все зрозуміло, то як бути з дитиною. У нього ж молочні зуби, які потім випадуть. Так навіщо ж зайвий раз ходити до лікаря. Тим більше багато хто знає, про страх дітей і не хочуть зайвий раз чути їх істерику в поліклініці.

Але це помилкова думка. Хворі молочні зуби можуть дати ускладнення і це негативно позначиться на постійних:

 • карієс;
 • пульпіт;
 • інші хронічні захворювання.
 • < / ul>

  Карієс у дітей розвивається набагато швидше, ніж у дорослих. А значить, мінімум раз на півроку повинні ходити до лікаря на перевірку. До того ж так у дитини не буде розвиватися страх перед стоматологічним кріслом.

  А ще доктор, як дорослим, так і дітям розповість, як правильно доглядати за порожниною рота, порадить спеціальні засоби.

  Регулярна консультація дозволить вчасно виявить проблеми. До того ж ваша усмішка завжди буде в ідеальному стані.

  Хотіли б записатися на прийом до стоматолога?

Написати коментар