Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Приховуємо недоліки посмішки за допомогою вінірів

Приховуємо недоліки посмішки за допомогою вінірів

12.02.2018

Кожна сучасна людина прагне виглядати якомога краще. Однією з ознак краси завжди вважалася посмішка. Але не всі можуть нею похвалитися. Зміни кольору емалі, тріщини, травми абсолютно не красять її, а навпаки змушують менше посміхатися.

Не варто турбуватися з цього приводу. Так як стоматологи знають спосіб, який дозволить приховати недоліки, і навіть неправильне положення зубів. Для цього всього лише потрібно поставити вініри на зуби. Вони абсолютно непомітні для оточуючих. Тому не варто переживати, що комусь стане відомий ваше секрет. Спочатку хороший стомотолог до установки коронки проведе лікування зуба від карієсу.

Що таке вініри і як вони працюють?

Це тонкі пластинки, які кріпляться на зовнішню сторону. Вони повністю відповідають формі і кольору зуба. Неозброєним поглядом їх не відрізниш. Тільки на огляді це може сказати доктор.

Пластинки мають такі переваги: ​​

 • природне забарвлення;
 • приховування недоліків.
 • Під час прийому лікар ретельно підбирає колір матеріалу, щоб він точно збігався з забарвленням зубів. Серед деяких скептиків є думка, що з часом колір зміниться. Адже таке часто трапляється з пломбами. Але не в цьому випадку. Підібраний матеріал стійкий до різних фарбників.

  Максимально підібрані пластинки під особливості пацієнта приховують пошкодження, навіть досить помітні. Результат помітний відразу після установки.

  Виготовлення та встановлення

  Як вже говорилося, що виготовляють вініри для кожного пацієнта індивідуально. Одні з них роблять прямо в кріслі лікаря, для інших знадобиться час. Терапевтичні ставлять за один візит, а ось що стосується ортопедичних керамічних, то для них необхідно запланувати кілька походів.

  Які виділяють етапи:

  • підготовчі дії;
  • < li> обточування поверхні;

  • безпосередньо установка.
  • Доктор прибирає запальні процеси в порожнині рота, видаляються зубні камені. Тільки після цього переходять далі.

   Для кріплення пластинок обов’язково необхідно обточування поверхні зуба максимум на 0,7 мм. Не вірте рекламних слоганів, що подібна процедура зайва. Вас обманюють. Це обов’язковий етап. Тільки в одному випадку він не потрібен, коли зуби занадто маленькі і є проміжки між ними. Заключним етапом вважається установка.

   Якщо не хочете піддаватися обточуванні, то можна звернути увагу на люмінари (одні з різновидів). Вони досить тонкі і абсолютно не вимагають обробки емалі.

   Протипоказання

   Вивчаючи питання, що собою представляють вініри, важливо звертати увагу і на протипоказання. Вони є, як і в будь-який інший процедурі:

   • бруксизм;
   • наявність пломб занадто великих розмірів;
   • тонка емаль;
   • < li> наявність запальних процесів.

    Різні дефекти в усмішці – не вирок. Все можна виправити. Крім цього ціна на керамічні вініри в Києві цілком доступна. Довіряйте свою посмішку професіоналам.

Написати коментар