Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Правда і брехня про брекетах. Що не розповідають лікарі

Правда і брехня про брекетах. Що не розповідають лікарі

09.02.2018

Всі знають, що приємна посмішка завжди спонукає співрозмовника до себе. Але є такі люди, які зовсім не хочуть посміхатися. Це абсолютно не пов’язано з їх поганим характером. Просто вони соромляться показувати свої нерівні зуби.

Неправильний прикус – це не тільки естетична проблема, а й значні проблеми зі здоров’ям: захворювання шлунково-кишкового трактату, гайморит, отит. Рішення всіх проблем – брекети.

Багато, зважившись на подібну процедуру, ставлять перед доктором деякі умови:

 • максимально швидке лікування;
 • повна невидимість;
 • відсутність будь-яких відчуттів у пацієнта.
 • Природно, лікар не зможе виконати всі вимоги. Хоча деякі пункти частково здійснимі. Щоб розібратися, де правда, а де вигадка необхідно більш детально вивчити тему.

  Помітні чи ні брекети на зубах?

  Класичні варіанти виготовлялися виключно з металу. Природно, конструкція була досить помітною на зубах. Особливо це хвилювало підлітків і дорослих, якими було соромно носити систему. Тому доктора стали придумувати інші варіанти. Так з’явилися сапфірові і керамічні моделі. Кожен з них менш помітний на поверхні зубів. Кераміка підбирається під природний колір емалі, а сапфірові вставки самі по собі прозорі. До того ж дуга теж може бути прозорого кольору.

  Конструкції практично непомітні на поверхні і доставляють мінімум естетичного дискомфорту своїм власникам.

  Окремо хочеться сказати про лінгвальних варіантах. На відміну від перерахованих вище вони встановлюються з внутрішньої сторони. Таким чином, вони абсолютно непомітні оточуючим. Як бачите, брекет система може бути дуже акуратним.

  Швидке лікування зубов- реально?

  Кожному хочеться, щоб лікування зубів і вирівнювання прикусу пройшло якомога швидше. Але це ніяк неможливо. Перш за все лікар-стоматолог відправить пацієнта зробити знімок зубів (щелепи). Далі визначить обсяг робіт і тип конструкції. Носити систему потрібно мінімум півроку (в разі невеликих відхилень). При сильно неправильному прикусі доводиться носити брекети до двох років. До того ж не варто забувати про відновному етапі, де необхідно надягати ще ретейнери. Вони не дадуть зубам повернутися в початкове положення. Як правило, це тимчасово, але буває, що їх приписують на все життя.

  Вирушаючи до ортодонта, запам’ятайте, це ваш не останній візит до нього. До лікаря будете ходити раз в 3 тижні. Наберіться терпіння і чітко виконуйте всі його приписи.

  Відсутність будь-яких неприємних відчуттів

  Під час такого лікування неприємних відчуттів не уникнути. Спочатку пацієнти відчувають труднощі під час розмови. Але вони швидко проходять. До того ж мова може травмуватися об металеві деталі, але все це проходить.

  Багатьох пацієнтів цікавить інше – хворобливі відчуття. Через те, що зубний ряд стискається людина і відчуває цей тиск. Від нього нікуди не дітися. Згодом пацієнт починає звикати і практично не помічає дискомфорту.

Написати коментар