Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Пожовклі зуби: причини виникнення проблеми і методи її усунення

Пожовклі зуби: причини виникнення проблеми і методи її усунення

05.09.2017

Пожовклі зуби засмучують і жінок, і чоловіків. Масова культура міцно зміцнила в нашій свідомості патерн, що тільки білосніжна посмішка, як у кінозірок, вказує на успішність, молодість і відмінне здоров’я. І як би не билися над розвінчання цього міфу сотні стоматологів по всьому світу, все одно люди відчайдушно борються за білизну зубів, часто використовуючи сумнівні засоби і наносячи цим досить серйозної шкоди своїй усмішці.

Перед тим як переживати із-за того, що зуби пожовтіли, потрібно спочатку знайти причини цього явища. Почнемо з того, що колір зубів у кожного індивідуальний. Він обумовлюється не емаллю, яка практично безбарвна, а шаром дентину, що знаходиться під нею. Колір дентину білий, але відтінок його може бути жовтуватим або синюватим, а передається він нам генетично.

У деяких випадках зуби дійсно стають жовтими. Це обумовлено прийомом препаратів (антибіотики тетрациклінового ряду), особливостями харчування (високий вміст заліза у воді), деякими хворобами, роботою на шкідливому виробництві, пов’язаному з кислотами та ін. Крім того, зуби жовтіють з віком через утворення вторинного дентину.

Але все ж, основними причинами жовтизни зубів є погана гігієна, куріння, зловживання солодким, чаєм, кавою, червоним вином і захоплення фарбувальними продуктами типу граната, буряків і т. д. Звичайно, відмовлятися від вживання чаю, кави і сирих овочів не потрібно, але щоб зберегти білизну зубів краще після їх прийому добре полоскати рот.

Куріння жахливо впливає не тільки на білизну зубів, а й на стан ротової порожнини в принципі. Тютюновий дим і смоли сильно впливають на появу жовтого зубного нальоту, який згодом може стати чорним, а також на слизову оболонку, язик і ясна. Особливо від куріння страждають нижні зуби.

Як бачимо, причини жовтизни зубів бувають абсолютно різними. Але просто знати причину – мало. Потрібно усунути наслідки, щоб спокійно посміхатися на всі 32. Відбілювання зубів народними методами користі не принесе. Зазвичай вони дуже агресивні, а виснажена інтенсивним відбілюванням емаль дуже вразлива і як раз таки швидко жовтіє. Якщо вас турбує, що зуби пожовтіли, звертайтесь в нашу клініку. Стоматолог підбере найкращий для вас спосіб відбілити зуби, не завдаючи при цьому непоправної шкоди. 

Написати коментар