Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

  1.    
  2.     Плюси і мінуси різних брекет-систем

Плюси і мінуси різних брекет-систем

05.09.2017

Сьогодні виправити прикус і вирівняти зуби дуже просто. Досить просто встановити брекети, запастися терпінням і через певний час ви отримаєте красиву посмішку. Брекети абсолютно безпечні, їх установка не вимагає оперативного втручання, а сам процес корекції не приносить практично ніякого дискомфорту.

Але все ж відмінності у брекет-систем є. Вони діляться на два типи – лінгвальні та вестибулярні. Лінгвальні брекет-системи кріпляться до внутрішньої сторони щелепи, а вестибулярні, відповідно, зовні.

Встановити лінгвальні брекети стоїть у разі глибокого прикусу та інших аномалій, що не піддаються корекції за допомогою вестибулярних брекет-систем. Ну і, звичайно ж, вони не видно, що дуже важливо для багатьох пацієнтів. З недоліків варто відзначити більш складний догляд за брекетами і більш довгий період адаптації до них.

Крім того, брекети діляться на лігатурні, їх вже називають класичними, і безлігатурні (самолігуючі). У самолігуючих брекетів маса переваг: простота носіння та догляду, відсутність лігатур, меншу кількість візитів до ортодонта, щоб активувати дугу брекетів, більш висока швидкість корекції. Головний їхній недолік – це ціна. До речі, переваги самолігуючих брекетів іноді переоцінені.

Брекети відрізняються ще і матеріалами. Найдешевші брекети зроблені з металу. Зазвичай це титан і його сплав з нікелем або нержавіюча сталь. Помітність є їх головним недоліком, хоча сьогодні вони вже не мають такого страхітливого вигляду, як раніше. Крім того, металеві брекети також бувають із золота. Ціна золотих брекетів висока. Такі системи можуть, по суті, стати в нагоді тільки пацієнтам з алергією на інші метали. Ну, і звичайно, установка золотих брекетів – це один із способів самовираження.

Пластикові брекети не набагато дорожче металевих, але зате виглядають краще. Пластикові брекети набагато тендітніші металевих, а також схильні до фарбування харчовими барвниками. Також варто відзначити, що пластикові брекети виробляють самих різних форм і кольорів, що дозволяє їх застосовувати в дитячій ортодонтії.

найдорожчі брекет-системи, крім золотих звичайно, керамічні і сапфірові. Така ціна обумовлена високими естетичними якостями і максимальної непомітністю.

Написати коментар