Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Невидимі лінгвальні брекети: міф чи реальність?

Невидимі лінгвальні брекети: міф чи реальність?

20.02.2018

Неправильний прикус – це проблема багатьох сучасних людей. Але не всі наважуються щось з цим робити. Так як єдиний спосіб отримати ідеальну посмішку – носіння брекетів. Через те, що конструкція досить помітна і не завжди випрасувати естетично, деякі відмовляються від неї.

Багато, вирушаючи до ортодонта, запитують у нього, чи є абсолютно невидимі системи. Як це не дивно б звучало, але такі моделі існують. Це лінгвальні брекети. На відміну від класичних варіантів їх розміщують з внутрішньої сторони зубів. Яка ціна протезування і послуг ортодонта?

Таке незвичайне розміщення дозволяє доктору легше спостерігати за процесом. Він помітить навіть найменші зміни зубного ряду.

Як виглядає конструкція?

Незважаючи на те, що вона розміщується з внутрішньої сторони зубів, виготовляється за тими ж принципами, що і класичні. Самі брекети, дуги, замки – обов’язкові елементи системи.

Металеві деталі робляться за індивідуальними зліпкам, які заздалегідь знімаються з пацієнта. Потім все це встановлюється і починається сам процес лікування. Період носіння залежить від ступеня проблем, в середньому рік – півтора. Максимальний термін – 2 роки. Точніше скаже доктор після повного обстеження.

Які переваги мають внутрішні конструкції?

Як вже було сказано система абсолютно непомітна оточуючим, що вельми важливо для людей, що турбуються про свій зовнішній вигляд. Але це не єдиний плюс лінгвальних брекетів, які відзначають стоматологи:

 • безпеку;
 • практично відсутня ймовірність розвитку різних захворювань;
 • повноцінне завершення лікування. < / li>

  За рахунок досить вигідно розміщення ніяк не травмується слизова оболонка рота. У традиційних моделей була висока ймовірність виникнення травм, особливо на початкових етапах.

  Стоматологи також відзначають, що під час носіння подібних систем набагато рідше виникають різні захворювання. Особливо це стосується запалення ясен і карієсу.

  Головна перевага в тому, що немає необхідності переривати лікування. Конструкції непомітні і не потрібно турбуватися, як ви будете виглядати на якомусь торжестві.

  Особливості брекетів

  У зв’язку з тим, що вони виготовляються за індивідуальними мірками на тривалий період часу, стоматологи стверджують, починати лікування необхідно з 13 років. Це пов’язано з тим, що щелепа вже повністю сформована. Дітям до 12 років підбирають інші варіанти.

  Ще варто налаштувати себе на процес звикання. Період залежить від людини. Як правило, на це піде тиждень, в інших може розтягнутися на місяць. У цей час важливо дотримуватися особливого раціону.

  Деякі скептики стверджують, що виникають проблеми з промовою. Це може зустрічатися, але тільки перші пару днів. Подібні дефекти можуть зустрічатися і у вестибулярних моделях.

Написати коментар