Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Чи можна наростити зуб? Якісна реставрація зубів

Чи можна наростити зуб? Якісна реставрація зубів

03.02.2018

Шкідливі звички, погане харчування, недотримання правил гігієни – все це негативно позначається на стані зубів. Вони поступово слабшають і можуть взагалі пошкоджуватися, надкаливают. Природно, пошкоджена посмішка нікого не радує. Через це у багатьох з’являються комплекси.

Але не варто так переживати і нагнітати себе, коли можна просто наростити зуб в Києві і забути про всі незручності. Така процедура підходить не тільки тим, у кого є видимі пошкодження. Її також призначають:

 • при неправильному прикусі;
 • при наявності щілин.
 • Після стоматологічних маніпуляцій проблеми усуваються.

  Зрозуміло, що пацієнти не упускають першій-ліпшій можливості, щоб позбутися від усіх дефектів.

  Так як вони стикаються з подібним лікуванням вперше, то у них виникає досить багато питань і один з них: «А чи можна наростити зуб за короткий період часу? »

  як довго потрібно відвідувати стоматолога?

  Це питання задають багато, так як не хочеться протягом тривалого часу їздити до доктор у. Та й крім незручностей це ще додаткові фінансові витрати.

  Що впливає на термін проведення процедури:

  • клінічна картина;
  • обраний матеріал для роботи. < / li>

   Перед початком проведення процедури лікар уважно оглядає порожнину рота пацієнта і оцінює її стан. Крім цього призначає повну діагностику. На основі цього і підбирається найоптимальніший метод. До кожного пацієнта індивідуальний підхід.

   На кількість візитів впливає і обраний матеріал. Наприклад, для композиту вистачить і одного відвідування. А якщо віддають перевагу кераміці, то планують хоча б два походу. Так що наберіться терпіння, і чітко розплануйте графік.

   Якщо у вас є видимі проблеми, не затягуйте з візитом в клініку. У сучасній стоматології зараз є безліч можливостей прибрати дефекти. Та й ніхто не дізнається, що ви зверталися до стоматолога. Так як матеріали підбираються в тон до емалі.

   цікавитеся, скільки коштує наростити зуб і де замовити послугу?

Написати коментар