Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 1.    
 2.     Чому зуби руйнуються і чи можна їх відновити?

Чому зуби руйнуються і чи можна їх відновити?

14.02.2018

Кожна людина на фотографіях хотів би красиво посміхатися. Та й в житті не хотілося б щодня хмуритися. А як можна посміхатися, коли зуби мають деякі недоліки. Це викликає величезну кількість комплексів.

Сучасна стоматологія вже давно знайшла спосіб, як наростити зуб або закрити щілини. Вам потрібно лише зважитися на цей відповідальний крок. А зробити це деяким непросто, так як вони до сих пір бояться лікарів. Але від таких відчуттів необхідно якомога швидше позбуватися.

Відновлення передніх зубів

Досить часто пацієнти на прийом до лікаря приходять з такими скаргами:

 • ушкодження , відколи;
 • стирання;
 • щілини.
 • Будь-яке механічне пошкодження позначається на цілісності зуба. На його поверхні утворюються тріщини. Іноді може навіть відколотися частина.

  Не виключено і стирання. Особливо цей активний процес спостерігається у любителів гризти тверду їжу.

  Щілини в зубному ряду часто утворюються через неправильного прикусу, видалення зубів. Лише невеликій кількості людей щербинка не заважає.

  Нарощування жувальних зубів

  В цій зоні найчастіше проблеми виникають через карієсу. Адже не всі ходять на прийом до стоматолога регулярно. Вони записуються до лікаря, коли біль вже неможливо терпіти. Природно, зона ураження занадто велика і її ретельно видаляють.

  В результаті може залишитися тільки корінь. Але навіть в таких ситуаціях є можливість відновити зубний ряд.

  Особливості відновлення посмішки

  Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам кілька варіантів нарощування:

  • вініри;
  • штифт;
  • пломба.
  • Для дорослих кожен з цих пунктів підходить. Всі методики мають свої особливості. Ось чому доктор проводить повне обстеження, а тільки потім приймає рішення.

   Для дітей використовують спеціальні вкладки-пломби. Доктор торкається нерв, щоб не пошкодити зачатки постійних зубів.

   Деякі пацієнти, щоб уникнути візиту до лікаря, шукають різні способи домашнього відновлення. Удома ви зможете тільки відновити верхній шар емалі, і тільки при невеликих пошкодженнях. У всіх інших випадках звертайтеся до лікаря.

   І ще одне: чи не налаштовуйте себе на хворобливі відчуття. Звичайно, болю не уникнути, особливо після закінчення процесу. Але вона швидко мине, і ви будете постійно посміхатися.

   Хотіли б відновити посмішку за допомогою нарощування?

   Вам потрібно лише записатися на прийом і розповісти доктору про свою проблему. Після вам буде запропонований спосіб лікування. Не затягуйте з візитом до лікаря.

Написати коментар